نسل کنونی فلسطین نابودی اسرائیل را خواهند دید

خبرگزاری ایسنا

حجت الاسلام مهدی رحیم آبادی، امروز ۹ اردیبهشت در خطبه های مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: خداوند همواره اراده داشته است تا بهترین ها را برای مردم رقم بزند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه دو رکن اصلی یک حکومت الهی، مردم و رهبری هستند که رهبری الهی از زمان حضرت آدم تا حضرت مهدی(عج) وجود داشته است اما غالبا مردم پای کار نبودند، افزود: بزرگترین مشکل بر سر راه تحقق حکومت الهی عدم همراهی مردم بوده است.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه جریان یهود از همان ابتدا به دنبال سنگ اندازی بر سر راه مسلمانان بوده است و این را امروز در چهره صهیونیست ها می بینیم، افزود: شناخت جریان نفاق به خصوص صهیونیست ها آنقدر مهم است که خداوند در قرآن به آن اشاره کرده است.

رحیم آبادی با تاکید بر اینکه صهیونیست ها یک جریان بزدل و ترسو هستند که از مرگ هراس دارند و به زودی نابود خواهند شد، اظهار کرد: همین جریان یهود از ابتدای اسلام دست به ترور پیامبر گرامی اسلام (ص) و بعد از آن شهادت ائمه اطهار علیه السلام و امام حسین علیه السلام در کربلا زدند، تا امروز که جلوه آن را در صهیونیست ها می بینیم.

وی با اشاره به اینکه جریان یهود ابتدا با هدف تصرف نیل تا فرات و بعد از آن جهان بشریت از طریق تسخیر باورهای دینی و مذهبی مردم بوده است، گفت: امروز صهیونیست ها آنقدر ضعیف شدند که صدای خرد شدن استخوان های اسرائیل به گوش می رسد.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه شواهد در میدان مبارزه نشان می دهد که نابودی اسرائیل نزدیک است، گفت: نسل کنوبی فلسطین نابودی اسرائیل را خواهند دید و این قطعی است.

رحیم آبادی با بیان اینکه چنانچه حاکمیت الهی رقم بخورد جایی برای روابط نامشروع غرب در دنیا باقی نخواهد ماند، تصریح کرد: با توکل بر خداوند قدس به زودی آزاد خواهد شد و نماز جماعت را به امامت امام زمان(عج) در قبله اول مسلمین اقامه خواهیم کرد.

وی با اشاره به مناسبت های هفته و تبریک روز معلم و کارگر گفت: معلمی شغل انبیا است و همه باید قدردان زحمات معلمان باشیم

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه عقب ماندگی زیادی در حوزه آموزشی در کشور وجود دارد، ادامه داد: جریان آموزش کشور در دهه اخیر تحت تاثیر جریان نفوذ و نفاق قرار گرفته است.

رحیم آبادی با اشاره به اینکه اولین هدف معلم شناساندن خدا و ولی خدا و جانشین ولی خدا به مردم است، گفت: بیش از 12 سال امانت های بزرگ الهی در دست معلمان است باید طوری عمل شود که این عزیزان با خدا و ولی خدا به خوبی آشنا شوند.

وی با اشاره به اینکه معلمین باید ابتدای هر علمی، درس خداشناسی را به بچه ها بدهند، گفت: دانش آموزان باید در طول تحصیل خود علاوه بر علم آموزی، دشمن شناسی را نیز یاد بگیرند.

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه بزرگترین خطر برای اسلام جریان نفاق است، گفت: لایه داخلی جریان صهیونیست بین الملل همین جریان نفاق هستند.

 

https://dailybulletin.ir/29/04/2022/%d9%86%d8%b3%d9%84-%da%a9%d9%86%d9%88%d9%86%db%8c-%d9%81%d9%84%d8%b3%d8%b7%db%8c%d9%86-%d9%86%d8%a7%d8%a8%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d8%a6%db%8c%d9%84-%d8%b1%d8%a7-%d8%ae%d9%88%d8%a7/