پس از ۲۰ سال شیفت دوم تولید در پارس به راه افتاد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روابط عمومی پارس شرکت توانست در بهمن ماه میزان تولید روزانه محصول خود را از ۶۰۰ دستگاه به ۱۰۰۰ دستگاه محصول افزایش دهد. این میزان تولید روزانه محصول در یک دهه گذشته در شرکت لوازم خانگی پارس بی سابقه بوده است.

به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و ایام الله بیست و دو بهمن و رکورد بی سابقه تولید روزانه ۱۰۰۰ دستگاه لوازم خانگی در پارس نشستی باحضور دکتر محمدزاده مدیر عامل لوازم خانگی پارس، مدیران و سرپرستان تولید در این کارخانه برگزار شد.

در این نشست مدیر عامل لوازم خانگی پارس ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: 
به برکت دهه مبارک فجر شرکت کارخانجات لوازم خانگی پارس موفق شد با رشد  ۶۶.۶ درصدی در میزان تولید به رکورد بی سابقه در تولید روزانه هزار دستگاه محصول در یک دهه اخیر دست یابد و برای حصول این هدف شرکت پارس پس از بیست سال دو شیفت شد.

شرکت لوازم خانگی پارس توانست در نه ماه اول سال ۱۴۰۰ یکصد هزار محصول تولید نماید.

دکتر محمدزاده افزود: پارس متعلق به همه پرسنل می باشد و دست یابی به این رکورد بی سابقه جز با تلاش جهادی مدیران و پرسنل پارس میسر نمی گشت. در ادامه وی از کلیه مدیران و پرسنل خدوم و زحمتکش پارس تقدیر و تشکر نمود.

*** محتوای این مطلب تبلیغاتی است و ایرنا مسئولیتی درباره آن ندارد.

پس از ۲۰ سال شیفت دوم تولید در پارس به راه افتاد