تامین سرمایش و گرمایش با کولر صنعتی و گرماتاب

خبرگزاری مهر:

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دستگاه‌های گرمایش تابشی گرماتاب و کولر صنعتی آکسیال، می‌توانند به طور مؤثر و بهینه، آسایش دمایی را در فضاهای بزرگ تأمین نمایند.

نمایندگی استان‌های تهران و البرز فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های گرمایش تابشی گرماتاب از سال ۱۳۸۸ آغاز نموده است. دامنه فعالیت‌های این نمایندگی فروش و ارائه خدمات فنی در زمینه محصولات گرمایشی و سرمایشی همچون گرماتاب، کولر صنعتی، مه پاش و پد سلولزی است. بهره مندی از تیم حرفه‌ای، کارآزموده و با تجربه در زمینه فروش و خدمات فنی، کیفیت فعالیت‌های این نمایندگی را ممتاز نموده است.

کولر صنعتی آکسیال ۲۴۰۰۰

مزایای گسترده دستگاه‌های کولر صنعتی آکسیال به منظور تأمین سرمایش در سالن‌های صنعتی، تعمیرگاه و ورزشی در شروع فصل گرما، موجب گردیده استفاده از این دستگاه با استقبال روز افزون مواجه شود.

کولر صنعتی آکسیال ۲۴۰۰۰ تولیدی شرکت ایران مشعل با ابعاد ۲۲۰ سانتی متر (ارتفاع) و ۲۰۰ سانتی متر (طول) و تقریباً نزدیک به ۸۰ سانتی متر (عرض) با بکارگیری پد های سلولزی به جای پوشال‌های قدیمی یکی از بهترین مدل‌های کولرهای صنعتی می‌باشد. در این محصول وجود پد های سلولزی با عملکردی بهینه و با طول عمر بالا جایگزینی ایده آل برای پوشال‌های قدیمی می‌باشند. جنس پدهای سلولزی ازکاغذ کرافت بوده و معمولاً از درخت کاج و بامبو ساخته می‌شوند.

نحوه کارکرد کولرهای صنعتی

آب به صورت طبیعی برای تبخیر شدن نیاز به جذب گرمای زیادی دارد. کولر صنعتی هوای گرم محیط را گرفته و از داخل پد های سلولزی که با آب موجود در مخزن کولر مرطوب شده اند عبور می‌دهد. در این فرایند هوای گرم دمای خود را صرف تبخیر آب کرده و گرمای خود را از دست می‌دهد و هوای خنک تولید می‌شود.

هوای خنک شده توسط فن‌های قدرتمند موجود در کولر در فضا پخش و باعث کاهش دمای محیط به صورت یکنواخت می‌شود.

تامین سرمایش و گرمایش با کولر صنعتی و گرماتاب

جهت مشاوره رایگان و خرید کولر صنعتی آکسیال با شماره تماس ۰۹۱۲۴۸۸۴۹۰۵ با ما در ارتباط باشید

مزایای کولر صنعتی آکسیال ۲۴۰۰۰ با پدهای سلولزی

کولرهای آکسیال صدای بسیار کمتری نسبت به مدل‌های قدیمی تر دارند. با امکان نصب تجهیزات جانبی از قبیل ترموستات و اینورتور، مصرف آب و برق در این مدل کاهش یافته و تأمین سرمایش و افزایش نسبی رطوبت را ایجاد می‌نماید. درکولرهای صنعتی می‌توان از موادی خاص در جهت ایجاد بوی خوش و ضد عفونی در محیط نیز استفاده نمود.

گارانتی بلند مدت کولرهای صنعتی (دو سال گارانتی موتور و پنج سال گارانتی بدنه) توسط شرکت ایران مشعل، نشان دهنده کیفیت بالای دستگاه‌های تولیدی است.

مه پاش چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه‌های مه پاش در فضاهای باز مسکونی و تجاری به منظور کاهش دمای محیط و ایجاد هوای مطبوع کاربرد دارد.

نحوه کارکرد مه پاش به این شیوه است که آب با استفاده از یک پمپ فشرده شده و از طریق مسیر خط لوله یا شیلنگ وارد نازل مه پاش می‌شود. آب پر فشار از نازل‌ها با سوراخ‌های بسیار کوچک بیرون آمده و به شکل مه (ذرات بسیار ریز آب) با اندازه‌ای حدود ۵ الی ۱۰ میکرون در محیط پخش می‌شود. ذرات معلق در هوا، جهت تبخیر، گرمای هوای محیط را جذب نموده و بدون اینکه سطح مورد نظر را خیس نماید موجب کاهش دمای محیط می‌شود.

از مه پاش در بسیاری از رستوران و کافه‌ها و در آلاچیق و تراس ویلاها استفاده می‌شود.

جهت مشاوره رایگان و تهیه محصول با شماره تماس ۰۹۱۲۳۶۳۹۳۴۲ با ما در ارتباط باشید

تامین سرمایش و گرمایش با کولر صنعتی و گرماتاب

تامین گرمایش با دستگاه گرماتاب

نحوه تأمین گرمایش زمین توسط خورشید، ایده اصلی تأمین گرمایش، به وسیله سامانه‌های تابشی بوده است. در ایران این سامانه با عنوان گرماتاب شناخته شده و می‌توان گفت مناسب‌ترین و کم هزینه ترین سامانه گرمایشی به منظور تأمین گرمایش فضاهای باز و یا فضاهای بزرگ است.

از مزایای دستگاه‌های تابشی در مقایسه با سایر روش‌های تأمین گرمایش، می‌توان به مواردی از قبیل عدم نیاز به موتور خانه مرکزی، کاهش اتلاف مصرف برق و گاز، عدم اشغال فضایی فیزیکی، ایمنی بالا اشاره نمود. کیفیت بالای دستگاه گاز سوز گرماتاب و ارائه خدمات فنی مطلوب، موجب گردیده بسیاری از برندهای معتبر از دستگاه گرماتاب استفاده نمایند.

گرماتاب در رستوران و کافه‌ها

امروزه تأمین گرمایش در فضای باز رستوران‌ها و ویلاها با استفاده از دستگاه گرماتاب، گسترش روز افزون یافته است. در تأمین گرمایش در فضاهای باز، می‌بایست از روش‌هایی استفاده نمود تا همانند خورشید، گرما به صورت امواج تابشی به سطح بدن افراد و اجسام منتقل گردد. دستگاه گرماتاب در فضای باز پس از مدت زمان کوتاهی، چتر حرارتی مطلوب را در سطح بدن افراد و محیط اطراف برقرار نموده به طوری که افراد شرایط آسایش دمایی را احساس خواهند کرد.

گرماتاب در انواع و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شود که هر دستگاه در مکان‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. جهت مشاهده انواع مدل‌ها به وب سایت ما (به آدرس garmataaban.com ) مراجعه نمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

https://boldder.ir/20/01/2022/%d8%aa%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d9%88-%da%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%d9%88%d9%84%d8%b1-%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa%db%8c-%d9%88-%da%af%d8%b1/