اقدامات خوبی برای بهبود شرایط اقتصادی در حال انجام است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز جمعه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «سیدرضا فاطمی‌امین» در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران گفت: مسئله فلسطین موضوع نخست دنیای اسلام است.

وی ادامه داد: رژیم غاصب صیهونیستی در سرزمین‌های اشغالی، بیشترین قدرت رسانه، فناوری، نظامی، سیاسی و… را در اختیار دارد، اما همین رژیم نامشروع در مقابل مردم فلسطین که با دست‌خالی می‌جنگند، شکست می‌خورد و این نشان می‌دهد که اراده مردم چه اندازه می‌تواند مؤثر باشد.

فاطمی‌امین همچنین تصریح کرد: امیدواریم که همه شاهد زوال قدرت‌های پوشالی و نامشروع در جهان باشیم.

وی در خصوص حضور مسئولین دوشادوش مردم در راهپیمایی‌ها و دیگر صحنه‌ها، گفت: دولت سیزدهم دولتی مردمی است و این دولت بین مردم و مسئول تفکیک قائل نمی‌شود، درواقع تکلیف مسئولیان در این دولت بیشتر شده است.

وزیر صنعت در خصوص دیدار با مردم و شنیدن دغدغه‌های آنها در خلال این راهپیمایی بیان کرد: مردم مسائل مختلفی را در حوزه‌های گوناگون ازجمله معیشتی، بازار، خودرو و.. بیان کردند که رسیدگی به آن‌ها در اولویت کاری دولت قرار دارد.

وی توضیح داد: یک بار در سال ۱۳۷۴ و بار دیگر در سال ۱۳۹۰ تورم بالا در کشور اتفاق افتاده بود، اما چالش کنونی ما این است که از سال ۱۳۹۷ یعنی پنج سال پیش تاکنون تورم بالا بوده و تداوم این تورم فشار مضاعفی را به مردم وارد کرده است.

وی تصریح کرد: برای کنترل و بهبود این شرایط برنامه‌ریزی‌های لازم انجام‌شده و اقدامات خوبی در مجموعه دولت در حال انجام است.

اقدامات خوبی برای بهبود شرایط اقتصادی در حال انجام است