سراج: برخی سران کشورهای اسلامی با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت می‌کنند

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش حوزه احزاب ایرنا، قاضی ناصر سراج روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفت‌وگو با ایرنا، گفت: با وجود برگزار نشدن راهپیمایی در دو سال اخیر، راهپیمایی امسال بسیار خوب و باشکوه برگزار شد و شاهد حضور پرشور مردم در دفاع از مقاومت هستیم.

وی ادامه با انتقاد از همکاری کم کشورهای مسلمان در دفاع از فلسطین، اظهار داشت: اگر کشورهای مسلمان همراهی و همکاری می‌داشتند و از فلسطین دفاع می‌کردند، امروز وضع این ملت مظلوم این نبود که شاهد آن هستیم.

معاون سیاسی رئیس قوه قضائیه با ابراز تأسف از عادی‌سازی روابط برخی کشورهای اسلامی با اسرائیل آن را خیانت در حق مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین دانست و گفت: وقتی سران کشورهای اسلامی اینگونه خیانت می‌کنند، حتی اگر همه مردم سرزمین شان با فلسطینیان باشند نمی‌توانند کاری از پیش ببرند. این مردم مانند مسافران یک اتوبوسی هستند که راننده آنان مشکل دارد و واقعا کاری از دست‌شان برنمی‌آید.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی؛ امام خمینی(ره) به نام روز قدس نامگذاری شده است تا ظلم رفته بر مردم فلسطین فراموش نشود. این مراسم همچنین در بیش از ۹۰ کشور با حضور آزادیخواهان جهان برگزار می‌شود. سازمان‌ها، نهادها، شخصیت‌های حقوقی و حقیقی طی روزهای گذشته از مردم برای حضور شکوهمند در این راهپیمایی دعوت کردند.  

سراج: برخی سران کشورهای اسلامی با عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت می‌کنند