همکاری وکلای نیکوکار با کمیته امداد و حق‌الوکاله رایگان برای مددجویان + فیلم

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ همزمان با ایام‌الله دهه فجر، برخی از معاونان و مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) در گفت‌وگوی ویدیویی با خبرگزاری تسنیم به برخی از سرفصل‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مددجویان تحت پوشش این نهاد و همچنین افراد نیازمند پرداختند.

جعفر صباغیان؛ معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به فعالیت این معاونت در دو بخش حقوقی و پیگیری امور نمایندگان در مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: موضوعی که در حال حاضر در مجلس در دست پیگیری است بر می‌گردد به بودجه سنواتی کمیته امداد است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد ابعاد مختلف خدمات را به مددجویان تحت پوشش و نیازمندان ارائه می‌کند همچنین بخشی از درآمدهای کمیته امداد منابعی است که در سند بودجه سنواتی پیش‌بینی می‌شود.

صباغیان همچنین در ارتباط با آخرین رایزنی‌های انجام شده در ارتباط با افزایش میزان مستمری مددجویان در سال 1401  و پیشنهاد کمیته امداد مبنی بر افزایش 40 درصدی مستمری مددجویان در سال 1401 گفت:  هم اکنون این مسئله در کمیسیون تلفیق در دست بررسی است و منابع آن از طریق تبصره 14 بودجه پیش‌بینی شود و پیگیری صورت گرفته است و امیدواریم کمیسیون تلفیق با آن موافقت کند تا بتوانیم شاهد افزایش مستمری مددجویان در سال آینده باشیم.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین درباره فعالیت این نهاد در بخش حقوقی تصریح کرد: امداد در 3 بخش موارد حقوقی مددجویان را پیگیری می‌کند که بخش اعظمی از آن پرونده‌ها و مشکلات مددجویان که با آن روبه‌رو هستند که در این راستا وکلای نیکوکار در مجموعه امداد پرونده مددجویان را به‌صورت رایگان انجام می‌دهند.

مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) ,

بیش از 120 نوع خدمت توسط کمیته امداد به فقرا، محرومان و نیازمندان ارائه می‌شود
ثبت بیش از 8 هزار میلیارد تومان کمک‌ مردمی به کمیته امداد در سال 1400
پرداخت 12 هزار میلیارد تومان وام به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در 5 سال

همکاری وکلای نیکوکار با کمیته امداد و حق‌الوکاله رایگان برای مددجویان + فیلم