نماینده آتش‌نشان‌های تهران با زاکانی دیدار کردند+عکس

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، تعدادی از آتش‌نشان‌های تهران روز چهارشنبه با حضور مقابل شورای شهر و شهرداری تهران در خیابان بهشت، نسبت به مشکلات شغلی خود از جمله حقوق، سختی کار و مسکن اعتراض کردند. 

پس از این اعتراض، مهدی داوری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم گفت:  درباره ارتقاء حقوق آتش‌نشانان بررسی‌های خوبی صورت گرفته که بتوانیم حقوق آن‌ها را بهبود ببخشیم البته باید متذکر شوم، سازمان آتش‌نشانی تهران حقوق عقب افتاده‌ای از نظر ریالی نسبت به پرسنل خود ندارد اما آنچه موجود است باید ارتقاء پیدا کند و با توجه به شرایط اقتصادی، حقوق آتش‌نشانان متناسب با شغل سختشان باید بتواند پاسخگوی زندگی آن‌ها باشد.

وی ادامه داد: در این رابطه قرار است اتفاقات خوبی روی دهد، شهردار محترم تهران در جلسه تقدیم لایحه بودجه شهرداری به شورای شهر به این موضوع اشاره کرد. آقای بهرامی نیز به عنوان معاون خدمات شهری شهردار و رئیس هیئت مدیریه سازمان آتش‌نشانی تهران‌، جلسات متعددی گذاشت، موضوعات درباره بهبود معیشت آتش‌نشانان از هفته‌ها قبل بررسی شده، ان‌شاءالله در فصل تصویب بودجه شاهد آن خواهیم بود و اتفاقات خوبی برای آتش‌نشانان رقم خواهد خورد.

داوری گفت: در بحث مسکن به دنبال این هستیم با تحویل گرفتن زمین‌های ارزان‌قیمت بتوانیم بهای تمام شده را کاهش دهیم، آتش‌نشانان را با شرایط خاصی صاحب مسکن کنیم و سعی داریم زمین‌ها نزدیک به تهران یا در بافت شهری تهران در مناطق مختلف باشد.

“بهبود وضع معیشتی آتش‌نشانان تهران” در دستور کار قرار دارد

این در حالی است که رضا سیفی دستیار رسانه‌ای شهردار تهران ساعتی پیش از دیدار نمایندگان آتش‌نشان‌های تهران با علیرضا زاکانی خبر داد و گفت: نمایندگان آتش‌نشانان امروز دیداری صمیمی در دفتر شهردار تهران داشتند و دغدغه‌هایشان را مطرح کردند. از مسکن و سختی‌ کار گرفته تا بهبود وضعیت معیشتی و …

وی ادامه داد: قرار شد معاون خدمات شهری برنامه ای برای حل مهمترین مسائل آتش‌نشانان آماده کند.

نماینده آتش‌نشان‌های تهران با زاکانی دیدار کردند+عکس