جزئیات رسوایی اخلاقی «اُورمارس» و عواقب کیفری احتمالی

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، «مارک اورمارس» به دلیل ارسال پیام‌های نامناسب به همکاران زن خود در محل کار، از سمتش به عنوان مدیر فوتبالی آژاکس استعفا کرد.

رسوایی اخلاقی ستاره اسبق باشگاه‌های بارسلونا، آرسنال و آژاکس بسیاری از هواداران فوتبال در سراسر جهان را متعجب و وی را وادار به انتشار بیانیه‌ کرد.

وی در این بیانیه نوشت: متاسفم و شرمنده. هفته گذشته با گزارش‌هایی در مورد رفتارم و برداشت مردم از این شخصیتم مواجه شدم. متاسفانه نمی‌دانستم با این کار در حال عبور از خط قرمز هستم اما در روزهای اخیر این موضوع برایم روشن شد. به یکباره فشار زیادی را متحمل شدم. عذرخواهی می‌کنم. قطعا برای کسی در جایگاه من، این رفتار قابل پذیرش نیست. حالا به این موضوع پی برده‌ام اما دیگر خیلی دیر شده است. هیچ چاره دیگری ندارم جز ترک آژاکس.

نشریه هلندی «هِت پارول» اخبار مرتبط با این رسوایی بزرگ اخلاقی را منتشر کرد. گفته می‌شود این پیام‌ها و تصاویر در محل کار از سوی اورمارس ارسال می‌شده  این موضوع از محیط پیرامون تصاویر قابل اثبات است.

عواقب کیفری در انتظار اورمارس

هرچند اورمارس بابت این رفتار عذرخواهی کرده اما او باید در انتظار عواقب کیفری رفتار زننده خود باشد.  

براساس گزارش نشریه هلندی مذکور، در حال حاضر نه قربانیان این اتفاق، نه باشگاه آژاکس و نه فدراسیون فوتبال هلند شکواییه‌ای را علیه ستاره اسبق تیم ملی هلند تهیه نکرده‌اند.

جزئیات رسوایی اخلاقی «اُورمارس» و عواقب کیفری احتمالی