اختلاف تیم بسکتبال فولاد سپاهان با حریفان به اندازه ۵ امتیاز است

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور و در هفته نهم گروه «ب» این رقابت ها تیم فولاد مبارکه سپاهان شامگاه جمعه در مصاف با شیمیدر قم با نتیجه ۹۸ به ۷۷ متحمل شکست شد تا کماکان با ۲ برد و ۱۱ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی این گروه باشد.

علی خسروی سرمربی تیم بسکتبال فولاد مبارکه سپاهان در گفتگو با خبرنگار مهر در رابطه با این دیدار و نتیجه به دست آمده در آن گفت: اختلاف تیم ما با حریف به لحاظ مهره ای خیلی زیاد بود. شیمیدر از بازیکنان ملی پوش و مطرح زیادی بهره می برد در حالیکه ترکیب کلی تیم ما جوان است. البته کنار این نفرات جوان، دو سه بازیکن جوان هم داریم اما در مجموع از نظر مهره ای با حریف برابر نبودیم.

وی ادامه داد: دو شب پیش از دیدار با شیمیدر، رقابت سنگینی با مهرام داشتیم. نتیجه آن بازی در نیمه نخست دیدار با شیمیدر کاملا عیان بود چراکه بازیکنان به خاطر خستگی نتوانستند خوب کار کنند. در نیمه دوم و با تغییراتی که در ترکیب ایجاد کردیم تا حد زیادی شرایط را بهتر کردیم و حتی توانستیم اختلاف امتیاز را به ۷ – ۶ امتیاز هم برسانیم اما در نهایت تجربه بیشتر بازیکنان شیمیدر و کادر فنی خوبی که در اختیار دارد باعث شد نتوانیم از این بازی نتیجه بگیریم.

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به اینکه دیدار آینده تیمش شنبه آتی مقابل تیم صنایع هرمزگان برگزار می شود، خاطرنشان کرد: در گروه «ب» لیگ بسکتبال و به جز دو تیم مهرام و شیمیدر، سایر تیم ها تقریبا در یک سطح هستند. شرایط روز مسابقه و اینکه مربیان‌شان در جریان بازی چه تصمیماتی می گیرند، در نتیجه نهایی تعیین کننده است.

خسروی تاکید کرد: هم تیم من و هم تیم صنایع هرمزگان به نتیجه دیداری که در پیش داریم، نیازمندیم، بنابراین و با توجه به اینکه دو تیم تقریبا هم سطح هستند، به نظرم دیدار زیبایی پیش رو خواهیم داشت.

این مربی گفت: بازهم تاکید می کنم که به جز مهرام و شیمیدر، شرایط دیگر تیم های گروه تقریبا یکسان است. اختلاف فولاد مبارکه سپاهان هم با حریفانش به جز این دو تیم، در دیدارهایی که با آنها دارد به اندازه ۵ امتیاز است. با این اختلاف امتیاز یا برنده دیدارهای‌مان می شویم یا نتیجه را واگذار می کنیم.

اختلاف تیم بسکتبال فولاد سپاهان با حریفان به اندازه ۵ امتیاز است