سجادی:توسعه ورزش بانوان در برنامه فدراسیون اتومبیلرانی قرار بگیرد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، سیدحمید سجادی در نشست با رئیس، نواب رئیس و مسئولان این فدراسیون از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان فدراسیونی که مخاطبین زیادی دارد یاد کرد و در خصوص همگانی کردن این رشته ها، جذب اقشار مختلف مردم و پیش‌بینی دسترسی همگان به امکانات فدراسیون به خصوص در بخش‌هایی که امکان دسترسی رده‌های سنی وجود دارد و بتوانند فعالیت داشته باشند تاکید کرد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از این جلسه به موضوع آموزش پرداخت و اظهار داشت: آموزش‌های مستمر چه در سطح حرفه‌ای و چه در سطح همگانی باید با سازمان‌هایی که در این حوزه می‌توانند فعالیت داشته باشند ایجاد شود. این ارتباط می‌تواند با سازمان‌هایی مثل شهرداری‌ها، هلال احمر ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی می‌تواند ارتباط بین‌المللی خود را به ویژه با کشورهای حاشیه خلیج‌فارس گسترش دهد و در راستای توسعه دیپلماسی ورزشی بتوان قابلیت‌های فنی را ارتقا داد و کسانی که علاقه به فرهنگ ایرانی اسلامی هستند به کشور ما بیایند.

سجادی همچنین در این دیدار به ایجاد زیرساخت‌های پایدار در فدراسیون اشاره کرد و خاطرنشان کرد: مشکلاتی که از گذشته در فدراسیون باقی مانده باید برطرف شود.

وی با تاکید بر توسعه ورزش بانوان نیز اظهار داشت: باید به صورت مجزا ردیف مالی در فدراسیون برای رشد و توسعه ورزش بانوان چه در حوزه موتورسواری و هم در حوزه اتومبیلرانی درنظر گرفته شود و در برنامه مدیریتی شما باشد.

به زودی قرار براین شد که جلسه‌ای با اعضای هیات رییسه فدراسیون در حضور دکتر سجادی برگزار شود و مشکلات به صورت تخصصی‌تر بررسی شود.

با اعلام مازیار ناظمی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بزودی یکی از پروژه های مهم با حضور آقای دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان افتتاح خواهد شد.

https://dailybulletin.ir/22/12/2021/%d8%b3%d8%ac%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%aa%d9%88%d8%b3%d8%b9%d9%87-%d9%88%d8%b1%d8%b2%d8%b4-%d8%a8%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d9%86-%d8%af%d8%b1-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d9%81%d8%af%d8%b1%d8%a7/