درگیری بین مربیان استقلالی بالا گرفت؛ اول دهانت را آب بکش بعد اسم من را بیاور!

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، محمد نوازی در خصوص دیدار فینال جام حذفی مقابل نساجی و از دست رفتن جام قهرمانی گفت: در ابتدا لازم است قهرمانی را به مردم خوب مازندران تبریک بگویم و از طرفداران فهیم استان مرکزی به خاطر قهرمان نشدن مان عذرخواهی کنم. طرفداران آلومینیوم اراک نشان دادند چه شخصیتی دارند و در طول بازی با حمایتی که از تیم کردند لیاقت خود و تیم استان را نشان دادند. اقدام آنها بعد از پایان بازی واقعا باعث غرور من شد و وقتی آنها کادرفنی و بازیکنان را تشویق کردند بغض کردم.

‎وی در خصوص اتفاقات قبل از مسابقه و درگیری که مقابل رختکن این تیم رخ داد، گفت: زشت‌ترین و کثیف‌ترین کارها این است که برای پیروزی در یک مسابقه نقشه‌های غیر فوتبالی بکشید. در طول هفته گذشته مهدی رحمتی بازیکنان و کادر فنی تیم را ممنوع المصاحبه کرده بود که کلامی در مورد حریف و شرایط آنها صحبت نشود اما وقتی وارد ورزشگاه شدیم از همان ابتدا رفتارهایی دیدم که شرمم آمد در موردش حرف زنم.

‎مربی تیم فوتبال آلومینیوم خاطرنشان کرد: در رختکن تیم ما را قفل کرده بودند و کسانی که داخل بودند در را باز نمی‌کردند. معلوم نبود چه کار می‌کردند که صدای در زدن را می‌شنیدند و در را باز نمی‌کردند. اینها به کنار ولی برای فوتبال ایران متاسف هستم که یک نفر اسمش را سرمربی گذاشته و از ادبیاتی استفاده می‌کند که با ادبیات کوچه و خیابان فرقی ندارد. سرمربی حریف وقتی دیده تیم ما ۴۰ دقیقه پشت در رختکن اسیر شده خطاب به اعضای تیم ما می‌گوید اگر در توالت هم لباس عوض کنیم شما را می‌بریم!

‎نوازی ادامه داد: این مربی آنقدر بی‌حیا است که در مصاحبه بعد از بازی هم اعتراف می‌کند که از یک کلمه دیگر هم استفاده کرده و نمی‌تواند آن را جلوی دوربین بگوید. نمی‌دانم کمیته انضباطی این‌جور مواقع کجاست و چه مسائلی را دنبال می‌ کند؟ او خطاب به من گفته آویزان دیگران شده‌ام در حالی که باید بداند وقتی می‌خواهد اسم محمد نوازی را بیاورد باید ابتدا دهانش را آب بکشد. جالب است سهیل مهدی  بعد از بازی مصاحبه کرده و گفته سوء‌تفاهم حل شد! واقعا باید برای چنین مسئولانی افسوس خورد. کسی که اسمش سرمربی است و باید برای شاگردانش معلم باشد به سمت من لگد پرت کرد و ۲۰ نفر مقابل رختکن حرکت زشت این آقا را تماشا کردند.

‎وی تصریح کرد: مردم محمد نوازی را با ۵۰-۶۰  بازی ملی می‌شناسند و این آقایان که سوابق اخلاقی و رفتاری‌شان در فوتبال مشخص است را می‌شناسند. اگر اسم این فرد مربی است من خجالت می‌کشم بگویم مربی هستم. کسی که به عنوان مربی بداخلاق در فوتبال ایران شهره است با قلدری هر کاری بخواهد انجام می‌دهد، کثیف کاری می‌کند و به کارهایی که کرده افتخار می‌کند. بروید و ببینید این آقا در این ۲-۳ سال چقدر فرهنگ بی‌اخلاقی در این فوتبال ترویج کرده و چند بار محروم شده است. رفتارهای زشت این مربی را نه من بلکه کل فوتبال ایران دیده‌اند اما بهتر است متولیان فرهنگ و اخلاق در ورزش و فوتبال کشور به این رفتارهای سرمربی نساجی افتخار کنند.

‎مربی تیم آلومینیوم اراک خاطرنشان کرد: منِ محمد نوازی نمی‌خواستم حرفی بزنم اما رفتارهای بی‌ادبانه سرمربی نساجی باعث شد تا مصاحبه کنم. به او هشدار می‌دهم از این پس اسم هر کدام از اعضای کادر فنی تیم ما را بیاورد پاسخی به او می‌دهم که از خانه‌اش خارج نشود. وقتی  کمیته انضباطی محرومیت یک مربی بد اخلاق را تعلیق می‌کند آن هم در حالی که پرونده‌اش در این کمیته باز است اینگونه می‌شود که او لگد پرت می‌کند و با کلمات سخیف برای رقیبش کری می‌خواند.

‎نوازی ادامه داد: با این وضع چندان هم نباید به آینده این فوتبال امیدوار بود. ما بازی را واگذار کردیم و مردانه پذیرفتیم ولی شما نگاه کنید وقتی وزیر ورزش از ۲ هفته قبل قول می‌دهد که ورزشگاه محل بازی را تغییر می‌دهد، به تیم حریف زمین  اصلی ورزشگاه را می‌دهد معلوم است که یک مربی بداخلاق جوگیر می‌شود و در رختکن را می‌بندد و آن شرایط زشت را قبل از بازی رقم می‌زنند.

‎نوازی یادآور شد:  مهدی رحمتی آنقدر در این فوتبال جام و فینال دیده که نیازی به تعریف کسی ندارد. او تصور می‌کند اگر از رحمتی تعریف کند و علیه دستیارانش صحبت کند سرمربی تیم ما خوشحال می‌شود  در حالی که همه در این فوتبال سرمربی نساجی را با اخلاقش می‌شناسند. این آقا چند سال است فکر می‌کند هواداران استقلال آنقدر بدبخت شده‌اند که یک روز سراغ چنین مربی می‌روند. او هر بار که با استقلال بازی دارد سعی می‌کند با تعریف و تمجید خودش را به نوعی در دل هواداران این تیم باز کند غافل از اینکه طرفداران استقلال خیلی باهوش‌تر از این حرف‌ها هستند. محمد نوازی را همه می‌شناسند و نیازی به  آویزان شدن ندارد. کسی که برای رسیدن به نیمکت استقلال آویزان اسپانسر، لیدر قدیمی که بعدها ارتقا پست گرفت و یک عضو سابق هیئت مدیره که تجارت کمپوت دارد، شده بود آویزان است یا منِ نوازی که نیمی از عمرم را در استقلال گذاشتم؟

نوازی خاطرنشان کرد: او یادش باشد هواداران استقلال آنقدر جنتلمن هستند که اجازه ندهند پای چنین فردی با این رفتارها حتی به ۲۰ کیلومتری استقلال برسد. هواداران استقلال مربی می‌خواهند که اخلاق داشته باشد نه اینکه لقب بی‌اخلاق برازنده او باشد. این مسائل را گفتم که سرمربی حریف (مخاطب من فقط سرمربی حریف است و نه دیگران) حواسش را جمع کند و دیگر اسمی از کادر فنی آلومینیوم اراک نیاورد که اگر بیاورد، مسئولیتش با خودش است.


 

درگیری بین مربیان استقلالی بالا گرفت؛ اول دهانت را آب بکش بعد اسم من را بیاور!